Analiza Śladów w Praktyce

„Analiza Śladów w Praktyce” – II edycja szkolenia 

Termin: 18,19,24,25,26 luty  (5 dni szkoleniowych, 50 godzin dydaktycznych. Zajęcia w godzinach 9:00-17:30 w tym przerwy kawowe i godzinna przerwa na obiad każdego dnia)

Szkolenie seminaryjno-warsztatowe przeznaczone jest dla studentów oraz praktyków. Osób, które pracują lub  w przyszłości chcą pracować w organach ścigania i /lub współpracować z wymiarem sprawiedliwości.

Cena: 890zł brutto (zawiera podatek VAT). Istnieje możliwość wykupienia pojedynczych dni szkolenia w cenie 220zł za jeden dzień.

MIEJSCE: Warszawa, ul. Grażyny 13/15 Centrum Szkoleniowe „Społem”

18 luty – wprowadzenie do analizy behawioralnej – J. Gołębiowski
oraz oględziny zwłok – T. Ruszczak
19 luty – analiza śladów kryminalistycznych – M. Kozian
24 luty – analiza śladów zachowania w przestępstwach na tle seksualnym – Ł. Wroński
25 luty – praca profilera kryminalnego – J. Poznańska
26 luty – profilowanie geograficzne oraz analiza przypadków – A. Straszewicz i J. Gołębiowski

Zajęcia prowadzi 6 doświadczonych praktyków:

Jan Gołębiowski psycholog, profiler, wykładowca akadmicki, biegły sądowy, od 12 lat zajmuje się sprządzaniem psychologicznych portretów nieznanych sprawców przestępstw. Autor książki „Profilowanie kryminalne. Wprowadzenie do sporządzania charakterystyki psychofizycznej nieznanych sprawców przestępstw”. Ekspert medialny w zakresie psychologii kryminalnej i śledczej między innymi „Syndykat Zbrodni”  i „Polskie Prywatne Zbrodnie” CI-Polsat więcej w zakładce O mnie i Media. Twórca Centrum Psychologii Kryminalnej.

Justyna Poznańska psycholog, pracuję w obszarze psychologii sądowej, jest biegłą przy Sądzie Okręgowym w Gdańsku w zakresie psychologii śledczej, dokonuję na zlecenie sądów, prokuratur i Policji oceny wiarygodności zeznań świadków oraz sporządzam portrety psychologiczne nieznanych sprawców przestępstw (zabójstwa, zgwałcenia, porwania dla okupu, anonimy, pedofilia itp). Współprowadząca programu Cała prawda o zbrodni emitowanego przez CI-Polsat

Łukasz Wroński psycholog, autor książki „Seryjni i Wielokrotni Mordercy. Profilowanie psychologiczne i psycho-geograficzne” i bloga Seryjni Mordercy – profilowanie psychologiczne. Publikował na łamach magazynu „Seksuologii po dyplomie”, „Fokus Śledczy” oraz „Pocisk”. Pracuje na Oddziale Psychiatrycznym w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia.

Mariusz Kozian technik kryminalistyczny, ujawnianiem i zabezpieczaniem  śladów na miejscu zdarzenia. Na szkoleniu przeprowadzi praktyczne ćwiczenia ze zbierania śladów.

Tadeusz Ruszczak policjant i lekarz, posiadający długoletnie doświadczenie pracy w Wydziale Zabójstw Komendy Stołecznej Policji. Na szkoleniu przedstawi zakres pracy medyka w czasie oględzin miejsca zdarzenia, sposoby ustalania przyczyny i czasu śmierci ofiar.

Adam Straszewicz psycholog kryminalny, specjalista psychologii śledczej i psychologii sądowej. Uzyskał dyplom w International Research Centre for Investigative Psychology na Uniwersytecie w Huddersfield w Wielkiej Brytanii. Członek International Academy od Investigative Psychology, specjalizuje się w sprawach związanych z uporczywym nękaniem i prześladowaniem tzw. stalkingiem. Prowadzi stronę STOP STALKING.

Zapisy: szkolenia@profilowaniekryminalne.net 

Decyduje kolejność zgłoszeń i przedpłata 30% na konto, która rezerwuje miejsce i nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z uczestnictwa. 

Jan Gołębiowski